Chatka Piwniczańska - Piwniczna Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Piwniczna Zdrój. Powrt na stron gwn

Jesteś 44314
gościem
na naszej stronie


Start

 

Serdecznie zapraszamy do całorocznej Chatki Piwniczańskiej położonej w samym centrum Piwnicznej Zdroju (ok. 100 m od Rynku).

Oferujemy apartament dwupokojowy z 2 łazienkami i w pełni wyposażoną kuchnią, kominkiem oraz poddaszem wykończonym w całości w drewnie modrzewiowym (ze stylowymi góralskimi meblami) stanowiący przytulne miejsce dla Państwa wypoczynku.  

Położenie w okolicy sąsiadującej z lasem i rzeką gwarantuje naszym Gościom obfite grzybobranie i połowy wędkarskie zwłaszcza najpiękniejszą techniką muchową. W okolicach znajdują się liczne źródła wód mineralnych. Piwniczna rozciąga się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, przez który wiedzie wiele szlaków turystycznych chociażby na Pasmo Jaworzyny Krynickiej czy Radziejową. Dla tych z Państwa, którzy chcą odpoczynku w ruchu mamy do zaoferowania sprzęt do Nordic Walking i możliwość treningów tego skandynawskiego sposobu zapewnienia sobie doskonałej formy przed sezonem narciarskim. W sezonie zimowym w okolicy działają wyciągi narciarskie w Kokuszce, Wierchomli ( Dwie Doliny), Suchej Dolinie oraz Rytrze (Ryterski Raj). Niedaleko (ok.500m) naszej Chatki posiadamy również zagrodę z owcami górskimi i kameruńskimi, które stanowią ciekawostkę dla naszych najmłodszych Gości (i nie tylko), są bardzo przyjazne (uwielbiają suchy chleb i jabłka :) ).

Dla tych z Państwa, którzy nie chcą spędzać czasu w kuchni w trakcie Swojego urlopu proponujemy, smaczną, regionalną restaurację w pobliżu. Polecamy również wizytę w Pijalni Artystycznej (z widokiem na podświetlaną fontannę) zlokalizowanej w Parku Zdrojowym nad Popradem.

 

ODo zobaczenia w Piwnicznej Zdroju!!!

Zachęcamy Państwa również do rezerwacji naszej Chatki Piwniczańskiej w okresie ferii zimowych. Polecamy turnusy 7-dniowe z możliwością wynajęcia Instruktora Narciarskiego. W ramach szkoleń doskonalenie techniki jazdy jak i nauczanie początkowe z możliwością wykorzystania wszystkich stoków narciarskich w okolicy Piwnicznej Zdroju. Zabawa na śniegu odbywa się pod okiem doświadczonego, z długoletnim stażem w licencjonowanych szkołach narciarskich, Instruktora Polskiego Związku Narciarskiego. Do Państwa dyspozycji są Stacje Narciarskie: KOKUSZKA, WIERCHOMLA DWIE DOLINY, RYTERSKI RAJ, SUCHA DOLINA, JAWORZYNA KRYNICKA, SŁOTWINY oraz przygraniczne Słowackie Stacje Narciarskie.

  • Krynica- ok. 35 km
  • Nowy Sącz- 24 km
  • Słowacja- 4 km

Najbliższe stacje narciarskie:

  • Wierchomla- Dwie Doliny- 10 km
  • Ryterski Raj- 5 km
  • Piwniczna Kokuszka- 2 km
  • Sucha Dolina- 4 km
DSC01928
Piwniczna_z-lotu-ptaka
dom zima 003
061a713bd01d4dcee8f533314931cefd
5471c2ed64248d4bddac280bc8395a08


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |